loading
GYM

GYM

Gym esnekliği arttırır.
Gym vücudumuzdaki kas ve tendonları ısınması ve esneklik kazanmasını sağlar. İki dakikalık bir esnetme programı ile tüm vücudun esneme kabiliyeti arttırılır.

Gym kas gücünü arttırır.
Gym ile çalışmaya başladığınızda çalışılan bölgedeki kasların %96’sı çalışır ve gelişir. Böylelikle vücudunuz daha dayanıklı ve güçlü hale gelir.

Gym zaman kazandırır.
Gym ile 10 dk çalıştığınızda klasik yöntemlerle 60 ila 90 dakikalık güçlü egzersiz programlarına denk bir çalışma yapılır.

Gym vücut uyumunu arttırır.
Gym kas içi ve kaslar arasındaki koordinasyonu sağlayan tüm reseptörlerin aynı anda uyarılmasını sağlar. Böylelikle vücudun uyumu ve koordinasyon yeteneği artar. Buna bağlı olarak vücudun tepki ve denge hissi gelişir.

fitlab 2

Gym dolaşımı düzenler.
Gym ile çalışıldığında kaslar saniyede 35 – 50 kez kasılarak damarlara saniyede 35 ila 50 kez kan pompalanmasını sağlar. Bu kan akışı ile hücrelere enerji depolamada katkıda bulunur. Kan akışındaki bu artış sayesinde kanda bulunan atıklar terleme yoluyla hızla vücuttan atılır, kan hücreleri yenilenir.

Gym metabolizmayı güçlendirir.
Gym metabolizmayı güçlendirir,yağların yakılmasını hızlandırır. Deri altındaki yağ tabakasını azaltır. Metabolizmayı düzenler.

Gym fitnessi geliştirir.
Kaslardaki gelişmeye bağlı olarak tüm vücut sisteminin dayanıklılığını arttırır. Düzenli çalışmalar ile vücut kısa sürede kendi performansını yukarıya taşır. Böylelikle daha uzun mesafeleri yürüyebilir,daha uzun koşabilir,daha yükseğe sıçrayabilir,uyumlu ve esnek bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Gym selüliti azaltır.
Gym ile yapılan egzersizler deri altındaki yağ dokusunu azaltır,yağ hücrelerini parçalar ve daha sıkı ve sağlıklı bir dokuya sahip olmanıza yardımcı olur. Selülit azaldığında doku güçlenir ve derinlemesine etki başlar.

Gym kemik erimesi etkisini azaltır.
Bilimsel araştırmalar vücuda uygulanan düzenli ve kuvvetli titreşimin kemik erimesini azalttığı ve kemik yoğunluğunda yükselmelere neden olduğunu göstermektedir. Gym vücut üzerindeki yerçekimi kuvvetini arttırdığından kemikte bulunan mineral yoğunluğunu da arttırır.

Gym iyi hissettirir.
Gym pozitif etkileri olan mutluluk, rahatlık gibi bir çok hormonun daha fazla salgılanmasını sağlar. Bu artış ile yaşam kalitenizi ve cinsel yaşantınızı olumlu yönde etkiler.

gymster-subscribe-image
Bizi takip edin!
Bir yerde spora başlamadan önce kulübümüzü görmenizi, hizmetlerimizi ve fiyatlarımızı öğrenmenizi tavsiye ediyoruz.
Tıklayın, sizi arayalım!